Vítejte na www.jinosov.cz

VI. regionální olympiáda dětí a mládeže

Vážení sportovní přátelé,

Ve dnech 23. – 28. května 2017 se v Náměšti nad Oslavou uskuteční již šestá Regionální olympiáda dětí a mládeže. Olympiáda se koná jednou za tři roky a hostí sportovce čtvrtých až devátých tříd ZŠ 

a mladé lidi do 21 let z dvaceti devíti obcí Mikrororegionů Náměšťsko a Chvojnice.

Akci pořádají dům dětí a mládeže a město Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s oběma mikroregiony.
Výrazně nám pomáhají jednotlivé zájmové organizace a vojenská základna.

I tentokrát bude připraveno 28 sportovních disciplín. Konkrétně se můžete těšit na sprint, skok do dálky, skok do výšky, vrh koulí, hod krikeťákem, štafety, maraton, běh, florbal, cyklistiku, kanoistiku, šachy, volejbal, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, plavání, střelbu, street-basketbal, fotbal, nohejbal, pétanque, šplh, gymnastiku, vybíjenou, bowling a nově minigolf a in-line brusle.

Slavnostní zahájení proběhne v úterý 23. května 2017 v odpoledních hodinách na náměstí v Náměšti nad Oslavou za účasti všech sportovců, starostů obcí, hostů a příznivců. Novinkou bude slavnostní nástup sportovců, který doprovodí prapory jednotlivých zúčastněných obcí.

V týdnu od 20. března budou distribuovány přihlášky do jednotlivých základních škol a na obecní úřady. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 12. dubna 2017, do kdy je třeba přihlášku doručit do DDM.

Každý účastník obdrží olympijské tričko s názvem obce, kterou bude reprezentovat a může se účastnit libovolného počtu disciplín. Již nyní je připraveno několik set medailí včetně pohárů pro nejúspěšnější sportovce a sportovkyně.

Věříme, že se šestá olympiáda vydaří stejně tak, jako ty předešlé a opět potvrdíme, že jsme regionem, kde má sport zelenou.

Za organizátory Ing. Jan Kotačka

www.namestddm.cz
Kalendář akcí


Spolupráce